Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Czytając te żałosne komentarze widać ze nie lubicie wawolnicy a tylko jad ploty i zle emocje tu sa i pierwsi do krytyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak niektórzy powinni się zastanowić nad spiłowaniem zębów jadowych bo przypadkowe przygryzienie wargi grozi śmiercią od własnego jadu ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tak zionie tym jadem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISOWCY.(ha.ha.ha.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA jak dni wawolnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak frekwencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź i zobacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj mizerna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo My!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA powiedz jak było, ty wiesz wszystko najlepiej, no powiedz bo czekamy w niepewności. Co Wojt znowu odwalił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój Adamowi, nie drażnijcie lwa, on się tu pojawi w odpowiednim czasie. Udane imprezy odbyły się w Puławach, Kazimierzu, Końskowoli, Nałęczowie i jak zwykle wójt tymczasowy błysnął w Wąwolnicy. A dokładnie jak było w Wąwolnicy to się dowiemy z art. w Wspólnocie Puławskiej, tymczasowy opisze to w szczegółach. Ja się ubawiłem. Popływałem żaglówką po zalewie im. M.Ł, posiedziałem wygodnie przed muszlą koncertową imienia M.Ł, pojadłem psiochy i gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AABBA co tam Wspolnota, przecież tego nikt nie czyta. My chcemy znac twój głos. Tylko ty możesz uratować Wawolnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt pisze do gazety której nikt nie czyta? Nie, nie to jakiś głupi dowcip, ja w to nie uwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BABA wygra następne wybory na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ma obsesję na punkcie Pana Adama? Ciekawe dlaczego?  Bo to dla mnie jest chore nawet moje wpisy są przypisywane Panu Adamowi. Albo ta osoba stara się sprowokować i uzyskać jakąś wiedzę albo zwyczajnie chce sprowokować do jakiejś ostrzejszej wymiany zdań na forum w celu zaspokojenia własnych niedociągnięć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"N" masz rację. To tymczasowy usiłuje przekonać wszystkich, że ma tylko jednego przeciwnika, a cała reszta to jego zwolennicy. Wiemy, że ci zwolennicy to ciągle jedna i ta sama osoba, na szczęście tymczasowa. Pan Adam na forum pojawi się w odpowiednim momencie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wiedział występ wokalno - taneczny królowej z Bełżyckiej? A może ktoś ma zdjęcia lub nagrania? Chętnie zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Tańczyła z Księciem Karmanowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...